Diyet Programları Zayıflama Kilo Verme

Tülin Şahin Nesfit 14 Gün Diyeti

tülin şahin nesfitTam tahıllı mısır gevreği nesfit 14n gü diyeti ile yaz aylarında fazla kilolarınızdan kurtulmak çok kolay oldu. Nesfit 14 gün diyeti form tutmak ve kilo vermek sadece 14 günlük bir zamanınızı alacak. Nesfit 14 gün diyeti programına Tülin Şahin’de destek veriyor. Tülin Şahin nesfit 14 gün reklamlarında yer alıyor. Tülin Şahin Nestle nesfit 14 gün kendi yaşam tarzına uygun bir yiyecek olduğunu bu ürün ile sağlıklı beslenme ve form tutmanın keyifli hale geldiğini belirtiyor.

Tülin Şahin Nestle Nesfit hakkında şöyle söyledi; “Çok yoğun tempolu yaşamım var, bu tempoda hem sağlıklı beslenmek hem de formumu korumak benim en temel ihtiyaçlarımdan biri. Nestlé NESFİT bu ihtiyacımı en iyi şekilde karşılıyor. Benim gibi dengeli bir şekilde formda kalmak isteyenler; bikini mevsimi öncesi istediği beden ölçülerine kavuşmak isteyenler Nestle NESFİT’ i mutlaka denemeliler.  Nesfit 14 gün programındaki Nestle NESFiT’li menülerle bütün hanımlar benim gibi formda kalmayı başarabilirler. Nestle NESFİT’ in 14 Gün Programı yapılan araştırmalar sonucu kendini kanıtlamış bir program. Yaz geldi, fazlalıklarım var diye kara kara düşünmeyin. Nestle NESFİT 14 Gün Programı, biraz hareket, biraz da dikkatli ve dengeli beslenme ile düşlerinizdeki bikiniyi giymenize olanak sağlayacak.” dedi

Nestle Nesfit Kalori Miktarları

Nesfit Meyveli: Paket(300gr) 1059 kalori
Nestle Nesfit Sade: Gram 3.57 kalori
Neste Nesfit Çikolatalı+125ml süt: Porsiyon 160 kalori
Nestle Nesfit Çikolatalı (sütsüz): Gram 116 kalori
Nestle Nesfit Sade + 125ml Yağsız Süt: Porsiyon 151 kalori
Nesfit meyveli (40 gr 125 ml yağsız süt ile): Porsiyon 186 kalori
Nesfit Kırmızı Meyveli 30 gr +125 ml yağsız süt: Porsiyon 151 kalori

Tülin Şahin Nesfit 14 Gün Diyeti Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. şeyma diyor ki:

    ben 3 şeyi merak ediyorum.bu nestle nesfın nasıl kullanılır? bu nestle nesfit in içine polen tozu katsak kilo aldırırmı? bu nesle nesfit kilo aldırırmı verdirirmi bnm için form önemli değil vermem lazm (kilo)??? ltfn en kısa süreder cvp vrn.

Arama & Search