Diyet Programları Zayıflama Kilo Verme

Prof.Dr. Canan Efendigil Karatay “Karatay Diyeti” Kitabı

Karatay DiyetiÜlkemizde uygulanan birçok diyet programları ve hazırlanmış diyet listelerin çoğu genellikle yabancı ülkelerden gelmekte olup çoğu Türk insanının yaşam tarzına ve yapısına uygun değildir. Ülkemizde ilk kez çok detaylı ve bilimsel bir şekilde hazırlanmış yerli bir diyet kitabı hazırlandı. Bu diyet kitabı karatay diyeti olarak çıkmıştır. Zerodiyet.com sitesi ziyaretçilerimiz merak edilen karatay diyeti kitabı hakkında bilgi istemiştir. Bizlerde sizlere karatay diyet kitabı hakkında bilgi topladık ve zerodiyet sitemizde ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Prof.Dr. Canan Efendigil Karatay’dan “Karatay Diyeti” Kitabı

Türkiye’de birçok alanda ilklere imza atarak binlerce hastanın hayatını kurtarmış değerli Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay, “Hocaların Hocası’ndan Bilimsel Gerçeklerle Kilo Vermenin ABC’si / Karatay Diyeti” adlı kitabında beslenme ile hücresel/hormonal fonksiyon bozuklukları arasındaki yakın ilişkiye odaklanarak kilo vermenin ABC’sini öğretiyor, hiç zorlanmadan zayıflamanın ve zayıf kalmanın sırrını açıklıyor.

Yarım asırlık bilgi ve deneyimi ile Prof. Dr. Karatay, dört farklı kıtada hekimlik yaptı, gezdi, gördü, farklı ülkelerin beslenme alışkanlıklarını gözlemledi. Sonuçta Türk insanı için ‘en uygun’, ‘en iyi sonuç’ veren diyeti geliştirdi. Karatay Diyeti

Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay, kendi adını verdiği bu diyetin eksiksiz uygulanması durumunda başarı şansının yüzde 100’e yakın olduğunu vurguluyor. Kitabında hem zayıflama konusunda doğru bilinen yanlışları anlatıyor hem de kronik hastalıklardan korunmanın basit ve kolay formülünü açıklıyor.

Yıllardır yasaklanan sağlıklı gıdaları da (kırmızı et, balık, süt, peynir, yoğurt, tereyağı, yumurta, pastırma, kuru fasulye ve turşu, sebze ve meyve, kuruyemişler) bilimsel gerçeklerle serbest bırakıyor.

Karatay Diyeti Kitabı Bölümleri

1. Karatay Diyeti ile genç kal uzun yaşa
2. Neden spor yapmadan sağlıklı yaşanmaz?
3. Bütün yağlar zararlı mı?
4. Her gün iki yumurta
5. Kolesterol terörü
6. Kırmızı et sağlıklıdır
7. Fındık, fıstık çıtır çıtır, hem kan yapar, hem ısıtır
8. Efsane diyetler
9. Bir haftalık örnek mönü
10. Pratik yemek tarifleri
11. Karatay Diyeti’nin özeti
12. Karatay Diyeti’ni uygulayanlar ne diyor?

Karatay Diyeti
Prof. Dr. M. Canan Efendigil Karatay
Fiyatı: 12 TL

Prof.Dr. Canan Efendigil Karatay “Karatay Diyeti” Kitabı Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. sahile diyor ki:

    ben azerbaycanda yasiyorum o kitaba nasil ulasirim acaba?

Arama & Search