Diyet Programları Zayıflama Kilo Verme

Karın Kaslarını Nasıl Güçlendiririz

Egzersiz HareketleriFiziğinizin düzgün görünmesi için sarkık göbekten kurtulmak ve baklava dilimli karın kasları mı yapmaya karar verdiniz? Öyleyse yazımızın tamamını okumanız gerekecek. Size işin sırrını öğreteceğiz. Genelde kimlerde baklava dilimli kaslar bulunur, atletletde, dansçılarda, vücutçularda baklava dilimli kasların bulunduğunu biliyoruz peki biz işe gidiyoruz, okula gidiyoruz onlar kadar spor yapamıyoruz nasıl bizde onlar gibi kaslı oluruz diyorsanız işte bu yazımız sizin için.

İlk olarak tuzu azaltacaksınız çünkü tuz şişirir ve sarkık göbek olmasına sebep olur. Fastfood tan,çerezlerden, alkolden uzaklaşmanız gerek. Tamam güzel diyorsunda bunları yapmakla olurmu hayır olmaz tabiki devam ediyoruz.

İş ve okul hayatımızdan arta kalan süreyi genelde akşam eve gelip dinlenmeniz falan gece saat 9 u bulduğu için, yani gece saat 9 da eşofmanlarımızı giyip 1 saat aynı tempoda yürüyoruz eve geliyoruz. Ha bu arada hava soğuktu, sıcaktı demek yok yağmur varsa şemsiye alın,hava sıcaksa ince giyinin yaz kış dinlenmek yok, düzenli yapmanız gerekiyor.

Yürüşten sonra eve geldiğinizde çekebildiğiniz kadar şınav,mekik ve germe hareketleri sadece en fazla 20 dk sürer.
Toplamda yürüyüş ve bu hareketlerle beraber 1 saat 20 dakikalık spor yapmış olucaksınız. Eee yaptım 2 gün sonra aynaya baktım hala baklava olmamış demeyin bana çünkü en az 1 sene sonra vucudunuz şekillenecek.
Bu yöntem işe ve okula gidenler için anlatılmıştır.Çünkü onların zaman sorunu vardır. Eğer fitness slaonlarına gidecek kadar maddi durum ve zaman ayırma imkanınız varsa bu 1 senelik süre 7- 8 aya kadar düşecektir.

Karın Kaslarını Nasıl Güçlendiririz Hakkında Yapılan Yorumlar

Arama & Search