Diyet Programları Zayıflama Kilo Verme

Bosu Topu Hareketleri

Bosu Topu

Bosu Topu

Son zamanların popüler egzersiz hareketleri arasına giren bosu topu hareketleri ile zayıflamak, kilo vermek ve yağları yakmak çok kolay hale geldi. HolLywood starlarının form tutmak için vazgeçemediği bosu topu hareketleri ile kilolarını koruyorlarlar. Hollywood yıldızlarından; Nicole Kidman, Beyonce, Madonna,  Cherve  Russell Crowe, Brad Pitt, Julia Roberts gibi ünllüler bosu topu hareketleri yaparak formda kalıyorlar. Bosu hareketleri güç, denge, sürat ve estetik kazandırıyor. Bosu topu egzersizlerini yaparak 45 dakikada 800 kalori yakabilirsiniz. Haftada 3 gün süreyle 2-3 ay süresince uyguladığında istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Bosu hareketleri yapmak için ekipman olarak yarım top şeklindeki içi hava ile doldurulmuş balon bosuball-domeball  spor aleti yeterli. Bosu egzersizler özellikle karın kasları, bacak ve basen bölgelerini sıkılaştırıyor. Bosu egzersiz hareketleri yaparak metabolizmayı hızlandırıp daha hızlı yağ yakmayı sağlıyor. Yağ yakımını hızlandıran bosu ball topu hareketleri sayesinde göbek yağlarında, kalça ve basen yağlarından kolaylıkla kurtulabilirisiniz.

 

Bosu sporu akıl ve vücudun uyumuyla birlikte yapılan denge üzerine kurulu bir egzersiz hareketleridir. Bosu topu üzerinde egzersizleri yaparken dengede kalmak önemli, top üzerinde dengeyi sağlamaya çalışırken aynı zamanda karın, bacak, kol kaslarını çalıştırıyor. Böylece karın ve kas bölgelerindeki yağların yakılmasına yardımcı oluyor. Bosu egzersiz hareketleri müzik eşliğinde evinizde yapabilirisiniz. Ancak bosu hareketlerini evinizde yapmadan önce ilk etapta bosu eğitmeni tarafından bosu egzersiz hareketlerini uygulamalı olarak eğitim almak gerekli. Bosu eğitmeni eşliğinde bosu hareketlerine başlanmalı. Çünkü istenilmeyen sakatlanmalara neden olabilirsiniz. Son günlerin popüler sporu olan bosu hareketleri yaparak göbek eritme, kalça eritme, basen eritme daha kolay olacak.

Bosu topu fiyatı ebatlarına ve markalarına göre değişik fiyatlar içermektedir. Bosu topu 150-500 Tl arasında değişen fiyatları vardır. Bosu topu seçkin spor mağazalarında ve internet satış sitelerinden temin edebilirisiniz. Bosu topu hareketleri video sitemizden izleyerek dikkatli hareketleri yapabilirisiniz.

Bosu Topu Hareketleri Video İzle

 

 

Fitness Hareketleri – Bosu Top ile Tüm vücud egzersizleri


How to Work Out with Bosu Ball

Bosu Topu Hareketleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Arama & Search