Diyet Programları Zayıflama Kilo Verme

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet

Havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı. Havaların ısınmasıyla birlikte kışlık giysilerin yerini yazlık elbiseler alıyor. Kışlık giysilerle kolaylıkla gizlenen fazla kilolar maalesef ortaya çıkıyor. Fazla kilolardan kurtulmanın zamanı geldi diyorsanız 3 günde 3 kilo diyeti uygulayarak kilo vermeye başlayabilirsiniz. Kısa sürede kilo vermek için hazırlanan diyet listesini düzenli olarak uygulamalısınız. Diyet programıyla birlikte spor ve egzersizler aksatılmamalı. Spor ve egzersizleri yapma imkanı bulamayanlar günlük yürüyüşler yaparak telafi etmeliler. Zayıflama ve kilo verme sürecinde uygulanan diyetle birlikte sportif aktivitelerde bulunmak sağlıklı ideal kiloya kavuşmada en büyük yardımcı olacaktır. 3 günde 3 kilo verdiren diyet hemen zayıflamak istiyorum diyenler için ideal bir diyet programıdır. Yaza fit vücutla girmek herkesin hayalidir. Yaz denince akla tatil ve deniz gelir denize girmek için mayo ve bikini giymek gerekir. Mayo ve bikiniyi giymek içinde fazla kilolardan kurtulmak gereklidir. 3 günde 3 kilo verdiren diyet listesi günlük 1200 kalori içermektedir. Diyet menüsü dışına çıkmadan uygulandığında 3 kilo vermeniz mümkündür. 3 günde 3 kilo verdiren diyet programı bitiminde tekrar edilmemelidir. Kısa sürede zayıflatan şok diyetler uygulama sonucunda bitirilmeli ve diyete devam edilmemelidir. 

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1. Gün;
Sabah kahvaltısı: Yarım bardak greyfurt suyu, 1 fincan kahve, su ya da çay,1 adet tost, 2 çay kaşığı tereyağı
Öğle yemeği: Yarım porsiyon ton balığı, 1 adet tost,1 fincan kahve, su ya da çay, yarım muz
Akşam yemeği: 80-90 gram tavuk, 1 adet elma,1 tas haşlanmış bezelye, 1 top vanilyalı dondurma, 1 bardak greyfurt suyu,1 fincan kahve, su ya da çay.

2. Gün; 

Sabah kahvaltısı: 1 adet tost, yarım muz, 1 adet haşlanmış yumurta ,1 fincan kahve, su ya da çay
Öğle yemeği: 2 adet bisküvi, 1 tabak yoğurt,1 fincan kahve, su ya da çay
Akşam yemeği: 1 porsiyon haşlanmış brokoli,1 adet sosis, yarım bardak greyfurt suyu, yarım top vanilyalı dondurma, yarım muz, 1 fincan kahve, su ya da çay

3. Gün; 

Sabah kahvaltısı : 1 dilim yağsız peynir,1 adet bisküvi, 1 adet elma,1 fincan kahve, su ya da çay 

Öğle yemeği: 1 adet haşlanmış yumurta,1 adet tost, 1 fincan kahve, su ya da çay
Akşam yemeği: 1 porsiyon ton balığı, 1 tabak karnabahar, yarım muz, 1 bardak greyfurt suyu, yarım top vanilyalı dondurma, 1 dilim karpuz veya kavun, 1 fincan kahve, su ya da çay.

Not. 3 günde 3 kilo verdiren diyet programına uzman kontrolünde başlamanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Kalori Yakmak başlıklı makalemizde Kalori yakan yiyecekler, Kalori yakmanın en kolay yolu, Kalori Yakmanın yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. [...] « 3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Bahar Diyeti [...]

Arama & Search